Now You See Me - Iluzja

Jak wspominałam Wam wcześniej na fanpage'u w poniedziałek wybrałam się do kina. Skorzystałam z promocji coca - coli w Multikinie. Jeśli kupicie zestaw dla dwojga- jeden duży popcorn i dwie średnie cole dostaniecie bon na zakup biletu przy następnej wizycie za 10 zł. Co jest ważne musicie zachować paragon z dokonanych zakupów. Bon ten obowiązuje przez 30 dni od daty zakupu i co najważniejsze tylko w poniedziałki.

Wracając do właściwego tematu chciałabym gorąco polecić Wam "Iluzję"

http://www.filmweb.pl/film/Iluzja-2013-623761
Od początku byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tego filmu. Dowiedziałam się o nim przypadkowo oglądając jego zwiastun i już wiedziałam, że muszę go zobaczyć. Postaram się delikatnie nakreślić tematykę filmu bez zdradzania szczegółów, ponieważ nie chcę abyście stracili przyjemność z oglądania tego filmu.

Film przedstawia nam grupę iluzjonistów. Trzech mężczyzn i kobietę. Poznajemy każdego z osobna, a następnie coś mocno ich połączy. Organizują masowe przedstawienia iluzjonistyczne podczas których w niezrozumiały dla wszystkich sposób napadają na banki. Zdobyte pieniądze przekazują zebranej widowni. W grę wciągnięta zostaje także szukająca na nich haków para z FBI.

Zwiastun, który obejrzałam dokonał pewnego porównania. Określili, że "Iluzja" jest połączeniem dwóch filmów - "Incepcji" oraz "Oceans 11,12,13". Nie mogli dokonać lepszego porównania. Oba filmy bardzo lubię, dlatego też "Iluzja" trafiła w moje gusta.

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że to tylko "magia", że to bajka, ale niesamowicie mnie wciągnęła, pochłonęła. Lubię filmy, które całkowicie mnie pochłaniają. Czułam się jak jedna z uczestniczek tego wielkiego show. W filmie zobaczymy Michael'a Caine'a, Morgan'a Freeman'a, Mark'a Ruffalo, Melanie Laurent. Czas minął mi stanowczo za szybko. Niewątpliwie do tego filmu jeszcze powrócę.

Musicie go zobaczyć!!:) 


 10/10
5 komentarzy:

 1. Chciałam się wybrać na to do kina właśnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że świetni aktorzy, więc musi być dobry. Dzięki za polecenie. (:

  fashionbyvera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam twój "lekki styl" pisania :)
  zapraszam do mnie
  fashionable-sophie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. też planuję się wybrać na ten film, mam nadzieję, że się nie rozczaruję tak jak przy "Transie" Danny'ego Boyle'a - fajnie się zapowiadał, ale nie polecam :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger