Nagrody od Original Source :)

Hej :) 

Dziś o tym, co udało się zdobyć podczas pobytu w Świnoujściu, ale później także recenzja jednego z trzech lakierów, które dostawałam jako gratis do drinków z Malibu. 

Na początek gadżety Original Source. Żele pod prysznic, które widzicie to nagrody z dwóch różnych konkursów. Dwa z nich zdobyte dzięki zestrzeliwaniu tych właśnie butelek z żelem przy użyciu "pistoletu wodnego", którym była również butelka Original Source napełniona wodą. W konkursie wystarczyło skierować strumień wody pod ciśnieniem tak, aby butelki pełne żelu upadły :) Mój ukochany strącił wszystkie i takim oto sposobem mamy Original Source Watermint & Lemongrass. Druga butelka jak i pozostałe gadżety wygrane w innym konkursie, w którym zawodnicy stojąc przy wielkiej konstrukcji w kształcie koła mieli jak najszybciej wciskać zapalające się lampki. Zawodników było 8, a w finale naprzeciw siebie stanęło dwóch najlepszych, w tym mój Krzyś :) Nagrody właściwie każdy dostał identyczne, a wśród nich kolejny żel pod prysznic, kolorowy zakreślacz, składane okulary przeciwsłoneczne, płaszcz przeciwdeszczowy ukryty w plastikowej kulce, przeciwdeszczowe etui na siodełko rowerowe i kubeczek ze słomką :) 

Poza tym, że udało się wygrać kilka fajnych gadżetów, największą radość sprawiły wszystkim emocje towarzyszące dopingowaniu naszych najbliższych. Takie konkursy i zabawy organizowane przez różne firmy uprzyjemniają pobyt nad morzem. Na plaży był także TVN, który organizował wiele konkurencji, ale zdążyliśmy wziąć udział tylko w jednym, siłowym, w którym mojemu kochanemu udało się zająć 2 miejsce :) Wyjazd do Świnoujścia trwał tylko 3 dni, ale teraz intensywnie przyglądam się ofertom last minute.


A Wy macie już zaplanowane wakacje? Jakie kraje odwiedzacie w tym roku?
8 komentarzy:

 1. Świetne nagrody ;)
  Ja chcę się wybrać do Chorwacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. intensywnie się bawicie jak widać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz co testować :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. składane okulary są świetne. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne rzeczy. Ja zwiedzam tylko Polskę. (:

  fashionbyvera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. kolory opakowań tych produktów aż sprawiają, ze chce się je mieć :P
  zapraszam do mnie
  fashionable-sophie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger