"Jestem kobietą i dbam o rodziców"- ostatni etap kampanii edukacyjnej poświęconej profilaktyce zdrowotnej

Hej ;]

Jeśli śledzicie bloga od dłuższego czasu, mogliście zauważyć, że już rok temu zdecydowałam się na uczestnictwo w promowaniu kampanii zdrowotnej zorganizowanej przez ogólnopolską sieć laboratoriów medycznych Diagnostyka. Adresowana jest ona do kobiet, które troszczą się o zdrowie całej swojej rodziny. W poszczególnych etapach, organizatorzy kampanii chcieli zachęcić Panie do wykonania badań profilaktycznych sobie, swoim partnerom życiowym, dzieciom oraz rodzicom. Na każdym etapie naszego życia, od lat najmłodszych aż do późnej starości, jest to niezwykle istotne, a przecież tak często lekceważone. Wykonywanie badań potrafi niejednokrotnie decydować o stanie naszego zdrowia, a w przypadku poważnych chorób może się zdarzyć, że także o naszym życiu. Od początku kampanii, na stronie www.kobieta.diagnostyka.pl zarejestrowało się prawie 50 tysięcy osób. Warto powiększyć tę liczbę i zachęcić rodziców do badań. Zachęcam do przeczytania o tym, jak wygląda ostatni etap akcji.
Terminarz kampanii:
Etap I „Jestem kobietą i dbam o siebie”                              – wiosna 2014
Etap II „Jestem kobietą, dbam o siebie i o partnera”           – jesień 2014
Etap III „Jestem kobietą, dbam o  siebie i o dzieci”            – wiosna 2015

Etap IV „Jestem kobietą, dbam o siebie i o rodziców”       –1 września – 30 listopada 2015Etap czwarty, zatytułowany „Jestem kobietą i dbam o rodziców”, dedykowany jest osobom starszym, które ukończyły 50. rok życia. Rozpoczął się 1 września i potrwa do 30 listopada. W trakcie tych 3 miesięcy trwania kampanii możemy pobrać vouchery z pakietem 15 badań dla kobiet 50+ oraz 12 badań dla mężczyzn 50+ w cenie obniżonej o 70% o wartości 70 zł każdy. Vouchery na badania może pobrać każdy z nas, także osoby bezpośrednio zainteresowane. Wykonać je będzie można do końca 2015 roku, więc może to być dobry prezent mikołajowo-gwiazdkowy dla seniorów rodzinie.

Badania, które obejmuje pakiet:

Kobiety 50+

1. Morfologia krwi (pełna)
2. OB
3. Kwas moczowy
4. Glukoza
5. Kreatynina
6. GGTP
7. ALT
8. TSH
9. Cholesterol całkowity
10. Estradiol
11. Wapń całkowity
12. Fosfor nieorganiczny
13. Ca-125
14. Ca 19-9
15. CA 15-3

Mężczyźni 50+

1. Morfologia krwi (pełna)
2. OB
3. Kwas moczowy
4. Glukoza
5. Kreatynina
6. GGTP
7. A LT
8. TSH
9. Lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG)
10. Testosteron
11. Ca 19-9
12. PSA całkowity

Skąd wziąć voucher na badania?

Aby uzyskać bon na badania wystarczy zarejestrować się na stronie Kampanii www.kobieta.diagnostyka.pl i odpowiedzieć na pytanie „dlaczego biorę udział w kampanii?”. Dodatkowo, robiąc coś dobrego dla zdrowia, można będzie wygrać bardzo atrakcyjne nagrody: 
  • tygodniowy pobyt w wybranym przez siebie kraju Europy (fundator: NOVASOL  Domy wakacyjne), 
  • vouchery na 13-dniowy pobyt wraz z wyżywieniem, konsultacją lekarską i 5 zabiegami dziennie w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA&Wellness w Busku Zdroju, 
  • 3 tablety Ipad Air 2 4G 16 GB od Plus –lidera technologii LTE,
  • 20 luksusowych zestawów naturalnych kosmetyków Secret Soap Store.

Każdy, kto dokona rejestracji, pobierze voucher i udzieli odpowiedzi, bierz udział w konkursie. Warto!

 Zawalczcie o zdrowie rodziców i wspaniałe nagrody. Dzięki wykonaniu badań można uzyskać pełne, kompleksowe wyniki mówiące nam o stanie zdrowia za cenę 70 zł. Badania te lepiej zrobić wcześniej niż dopiero wtedy, gdy dzieje się coś niepokojącego i otrzymujemy skierowanie od lekarza na wykonanie ich nieodpłatnie.


3 komentarze:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger