The Great Gatsby

W czwartkowy wieczór wybrałam się do kina. Mimo, że nie widziałam zwiastuna tego filmu bardzo chciałam go zobaczyć. Ostatnio wszystkie filmy z DiCaprio pozytywnie mnie zaskakiwały. Byłam bardzo ciekawa jak będzie tym razem. Nie rozczarowałam się ani trochę ;). Jestem zachwycona tym filmem!! Mój mężczyzna trochę mniej, ale dzielnie wytrwał;).


Gatsby jest milionerem wywodzącym się z niższych sfer. Po 5 latach spotyka się ze swoją wielką miłością - Daisy. Wcześniej rozdzieliły ich różnice społeczne.


W tym filmie widzę siebie. Ja również jak główny bohater- Gatsby jestem marzycielką i gorąco wierzę w spełnienie wszystkich swoich marzeń. Nie będę opowiadała Wam szczegółów, bo nie wiem czy miałyście już okazję obejrzeć ten film. Jeśli nie, to gorąco Wam go polecam. Będziecie zachwycone;)


Pomimo dość mocnej krytyki "Wielkiego Gatsby" ja jestem zadowolona. Podobał mi się sposób prezentacji całej historii milionera. Krytycy bardzo negują grę aktorską bohaterów, ja natomiast nie zgadzam się z tym, uważam, że każde z nich bardzo dobrze oddało swoją osobę.


 

Jestem przekonana, że obejrzę ten film jeszcze przynajmniej raz. Lubię powracać do dobrych filmów, a ten dla mnie taki właśnie jest. 

Moja ocena: 10/10 ;)

Widziałyście już ten film? 
Podobał Wam się? Czekam na Wasze opinie:)
 

8 komentarzy:

 1. właśnie się zastanawiałam, czy warto, ale po takiej zapowiedzi, trzeba się wybrać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze, ja byłam i jakoś do mnie nie przemówił. Brak mi w nim jakieś mocne puenty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja byłam zadowolona. Oczywiście trzeba pamiętać, że każdy lubi co innego. Nie każdemu będzie pasować taka forma, ja jednak jestem marzycielką jak Gatsby i cały film przesiedziałam bez odrywania wzroku od ekranu;)

   Usuń
 3. Mamy z klasą jechać we środę do kina, ale nie wiemy na co. Muszę im zaproponować ten film. (:


  fashionbyvera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanów się czy kolegom z klasy będzie się podobał;)Może być z tym problem...

   Usuń
 4. very nice blog :)))
  follow me I will follow you back !!
  http://carolineepe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. ja również czekam na ten film, po pierwsze bardzo podobała mi się książka, pod drugie, wcześniejsze filmy tego reżysera były co najmniej bardzo dobre :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger