Zapowiedź rozdania

Jak widzicie nasz blog jest stosunkowo młody. W ciągu ostatnich tygodni zauważyłyśmy jednak coraz większe zainteresowanie z Waszej strony, co zmotywowało nas do pisania i dzielenia się naszą opinią.  Chcemy podziękować za wszystkie obserwacje, komentarze i za wizyty, po których pozostawiacie jedynie ślad w postaci wyświetleń. W pasku bocznym widać, że same bierzemy udział w niemałej ilości rozdań a ostatnio postanowiłyśmy zorganizować własne. Mamy nadzieję, że w końcu uda nam się wygrać cokolwiek, ale będzie nam miło mieć możliwość dać taką szansę którejś z Was :) 

Rozdania organizowane są na okoliczność przeróżnych rocznic, urodzin czy innych okazji, a ponieważ my zbliżamy się do bardzo okrągłej liczby to rozdanie odbędzie się właśnie z okazji przekroczenia 10 tysięcy wyświetleń bloga. Mamy nadzieję, że uda nam się zadebiutować w tej kwestii i ogarnąć wszystkie sprawy organizacyjnie, a jeśli macie dla nas jakieś rady to liczymy na podpowiedzi w komentarzach lub pod adresem mailowym: goodtotry.mail@gmail.com :) 

Teraz termin rozdania zależy już tylko od Was kochani! 

4 komentarze:

 1. Nie doczekam sie! :3

  xoxo
  Urszula
  www.fashfab.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mogę się doczekać. Oby jak najszybciej. (:  fashionbyvera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. My także nie możemy się już doczekać!!:)Jesteśmy bardzo podekscytowane!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nominowałam cię do akcji Liebster Blog http://kosmetyki-ali.blogspot.com/2013/06/tag-liebster-blog-poraz-kolejny.html
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger