Sweet secret


Kąpiel. Może być krótka, służąca jedynie celom higienicznym, ale może też realizować nasze hedonistyczne dążenie do przyjemności cielesnych. Wszystko zależy od czasu, miejsca i aranżu. Błyskawiczny, szybki i odświeżający prysznic jest świetny szczególnie po treningu lub w pośpiechu. Kiedy jednak potrzebujemy chwili relaksu, długa (lecz nie za długa) kąpiel działa jak odprężająca muzyka, film czy książka. Cokolwiek Was odpręża, uspokaja i wycisza, jestem pewna, że kąpiel też należy do tych czynności. Oczywiste jest, że nie każdemu warunki domowe pozwalają na obstawienie całej łazienki i wanny świecami lub na stworzenie przyjemnej dla oka scenerii łazienkowej. Niektórym zresztą może wydać się śmieszne kreowanie zwykłej, codziennej powinności na wielkie wydarzenie niczym wybór papieża xD Chodzi o to, aby kąpiel stała się czymś przyjemnym i wyczekiwanym, a nie obowiązkiem, który trzeba wypełnić. Spędzanie czasu w łódzkich i szczecińskich środkach komunikacji miejskiej udowodniło mi, że świadomość higieny u wielu Polaków jest zerowa, dlatego wydaje mi się, że jest to temat niezwykle ważny. Na pewno jakaś kampania społeczna, uświadamiająca konieczność utrzymywania higieny byłaby dobrym posunięciem.

Chciałabym Wam pokazać  linię kosmetyków, która umila moje kąpiele. Bo jeśli na świece i muzykę brak czasu lub miejsca, wystarczy, że zaopatrzymy się w odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji ciała, a kąpiel może działać relaksująco. Zwykły żel pod prysznic i jego niesamowity zapach może pomóc nam się odprężyć, a dopieszczony zmysł węchu wpływa bardzo korzystnie na nasze samopoczucie.W drogeriach jest całe mnóstwo kolorowych, pachnących płynów do kąpieli, żelów, mydeł i mydełek. Są lepsze i są gorsze. Droższe i tańsze. Ja zawsze kieruję się przy wyborze głównie zapachem. Używałam już chyba wszystkiego i w tej chwili mam jednego zapachowego faworyta. Właściwie każdy żel i balsam tej firmy jest dla mnie idealny. Mówię o Farmona Sweet Secret. Żele do kąpieli, peelingi, kremy do rąk i balsamy – wszystko w najcudowniejszych zapachach :
  • ciemna czekolada i orzech pistacji
  • banan i kokos
  • słodkie trufle i migdały
  • słodkie cappuccino i tiramisu
  • szarlotka
  • wanilia i indyjskie daktyle
  • muffinki orzechowe z karmelem
  • korzenne pierniczki z lukrem
  
                                                                   
Faworyt, z którym nie mogę się rozstać to czekolada i pistacja. Nigdy, przenigdy nie miałam do czynienia z tak pięknym zapachem. Naprawdę musicie go wypróbować. Jak już wybierzecie swój zapach, zachęcam do wyposażenia się nie tylko w żel, ale też peeling i masło do ciała. Cały proces, który przebiega od kąpieli przy użyciu żelu po masaż peelingiem cukrowym i na koniec wmasowanie w skórę masła jest ucztą dla zmysłów. Poświęćcie sobie te 20-25 minut, przekonacie się, że odprężenie gwarantowane.

                         


Ceny wahają się w zależności od drogerii, ale przykładowo żel pod prysznic 500 ml około 15 zł. Udało mi się dorwać go za 11 zł, kiedy był w promocji.

Ocena: 10/10

Kiedy będziecie kupować kolejną butelkę żelu do kąpieli, postawcie na Sweet Secret ! Postawcie na przyjemność.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger