Dla KobietDziś Dzień Kobiet. Kobiet wysokich, niskich, szczupłych, tęższych, rudych, siwych, blond i brunetek. Tych pracujących i bezrobotnych. Zamężnych, singielek, będących w związkach. Prezesek, pisarek, dziennikarek, ekspedientek, sprzątaczek, nauczycielek, studentek. Dzień Kobiet na całym świecie, bez wyjątku. Dla wielu dzień jak co dzień, choć warto o chwilę refleksji. W dniu dzisiejszym „politycznie poprawni” zarzucą nas rozważaniami nad  równouprawnieniem i rosnącą rolą kobiet w naszym kraju. Oczywiście nie zapominając dodać, że rola ta jest wciąż za mała. Niezależnie jakie PR-owskie motywy nimi kierują, mają rację. Choć w ustach tych, którzy na rzecz kobiet nie robią nic brzmi to jak zwykłe lizusostwo to z pewnością takich postów, tweetów i artykułów dziś nie zabraknie. Coś przecież napisać trzeba i jakiś udział w życiu publicznym wypadało by mieć.
8 marca to zwyczajny dzień roboczy, ale też taki, w którym Panowie zajęci i zapracowani zazwyczaj, mogą przypomnieć swojej kobiecie, że każdego dnia jest tą najważniejszą, nawet jeśli brakuje czasu, aby to okazać. 

Wszystkim kobietom, tym młodszym i starszym (sobie równieżJ) życzymy dużo miłości, spełnienia w życiu rodzinnym i zawodowym oraz wytrwałości w realizacji marzeń i celów. Tego, aby uśmiech na kobiecych ustach gościł nieustannie i każdy nowy dzień przynosił coś dobrego.
W pełnieniu tak wielu ról jednocześnie, wiele serca, cierpliwości i rozwagi. Niech każda kobieta czuje, że robi w życiu to, czego pragnie a przy tym każdego dnia niech będzie pewna wsparcia i zrozumienia, jakie daje jej rodzina i przyjaciele. Natalia i Ania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger