Promocje :)Od 14.02 do 27.02 w drogeriach Super-Pharm trwa promocja 1+1 za 1 grosz. Produktów do wyboru mamy dość sporo, dlatego chciałabym wypowiedzieć się na temat tych, które sama zakupiłam. Pierwszy był mi już znany, używam go od 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów.


Mam na myśli L'biotica regenerujący krem do rzęs.

Kilka miesięcy temu kupiłam 2 tubki w cenie 12,99zł. Teraz w Super- Pharm możemy dostać 2 tubki w cenie 15 zł. 

Zgodnie z tym, co znajdziemy na odwrocie tubki, balsam ma wydłużać, pogrubiać, zapobiegać wypadaniu rzęs, stymulować ich wzrost, nawilżać i wzmacniać. Wydawać by się mogło, że takich efektów nie można spodziewać się po zużyciu zaledwie 10 ml tubki. Można mi wierzyć lub nie, ale ja zmianę zauważyłam w połowie pierwszej tubki. Być może, jako że moje rzęsy są z natury bardzo jasne, efekt jest bardziej widoczny niż u osób z naturalnie ciemnymi rzęsami niemniej jednak zachęcam wszystkich do spróbowania. Na pewno warto wydać te 15 zł, bo jest to wydatek stosunkowo niewielki a 1 tubka przy użyciu raz dziennie wystarcza na 2 miesiące. Wydatek rzędu 15 zł wystarcza więc na 4 miesiące. 

Balsam najlepiej nakładać przed snem, uprzednio dokładnie zmywając tusz. Polecam!Ocena: 10/10

Drugi produkt kupiłam po raz pierwszy. W cenie 20,99 zł BBkrem 50ml od Garnier i za 1 grosz Roll- on przeciw niedoskonałościom również od Garnier.
Jak widać na opakowaniu, krem poza nawilżaniem służy do wyrównania kolorytu, rozświetlenia i ukrywania niedoskonałości. Tego typu kremy są teraz popularne i często reklamowane, a jak można zauważyć poza Garnierem także inne marki(Nivea, Eveline, Maybelline) mają go w swojej ofercie.
Postanowiłam sprawdzić jego działanie. Krem zrobił na mnie duże wrażenie już w momencie pierwszego kontaktu. Jedną z zalet jest bardzo delikatny i przyjemny zapach. Konsystencję BB kremu również zaliczyłabym do plusów. Skóra po zastosowaniu kremu już w pierwszej chwili jest rozświetlona, bardzo delikatna i cudowna w dotyku. Kolor skóry wydaje się być dużo bardziej równomierny i jednolity niż przed użyciem, jednak w tym momencie mogę ocenić ten efekt jedynie bezpośrednio po nałożeniu kremu. Dopiero po dłuższym stosowaniu będę w stanie określić czy koloryt skóry uległ trwałej czy tylko doraźnej poprawie. Z czystym sumieniem mogę zachęcić do zakupu tego kremu, bo jest to coś nowego, co warto przetestować. Na pewno nie jest to ostatnia tubka, której używam, choć warto byłoby sprawdzić także BB kremy innych producentów.


Ocena: 8/10


Razem z BB kremem na mojej skórze debiutuje Roll- on przeciw niedoskonałościom. Z jednej strony służy on do przyspieszenia procesu wysuszania niedoskonałości, z drugiej ma usuwać po nich ślady.  Akurat  tę pierwszą informację mogę potwierdzić już po czterech dniach stosowania. 

Trudniej ocenić czy faktycznie Roll- on usuwa ślady po niedoskonałościach, ponieważ potrzeba do tego na pewno dużo więcej czasu i cierpliwości. Zapach jest dosyć orzeźwiający, ale w pierwszej kolejności odczuwa się jego chłodzącą właściwość. 

Myślę, że jeśli widzimy u siebie potrzebę do zastosowania tego typu preparatu, warto skusić się na zakup Roll-on od Garnier. Efekty z pewnością każdy oceni indywidualnie. 


Ocena:

7/10

To by było na tyle w kwestii promocji w drogerii Super- Pharm. W ciągu zeszłego tygodnia skorzystałam też z promocji w dwóch innych drogeriach, gdzie w bardzo niskiej cenie udało mi się zakupić wyjątkowo dobre produkty. O tym jednak innym razem.

1 komentarz:

  1. Jestem w połowie tubki kremu L'biotica do rzęs! Jestem pozytywnie zachwycona z efektów, pomimo, że tak naprawdę wątpiłam w działanie takiego kremu. Na szczęście się myliłam :P

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger