Promocje vol. 2


Tym razem chcę zwrócić uwagę na promocję w drogerii Rossman, na której oszczędzić można około 36 zł. Promocja dotyczy podkładu Astor Skin Match, 30 ml, a w gratisie otrzymujemy paletkę cieni do powiek Astor. Niestety, kolor cieni jest z góry narzucony, więc jeśli nie przepadamy za odcieniami zieleni i niebieskiego, możemy paletkę podarować w prezencie :) Cena normalna podkładu to około 47 zł, a cena cieni 27 zł, więc w cenie normalnej za komplet zapłacilibyśmy 74 zł. Mój wydatek wyniósł 38 zł. 


Podkład Skin Match stosuję po raz pierwszy, ponieważ dotychczas stosowałam tańsze. Zazwyczaj był to Maybelline Affinitone w cenie około 23 zł, co daje połowę wartości podkładu od Astora. Być może stosunek ceny nie jest adekwatny do stosunku jakości, ale jakość ta w przypadku Astora jest z pewnością o wiele lepsza. Główną i najlepszą zaletą tego podkładu jest totalny brak efektu maski, o czym mogę śmiało się wypowiadać jako osoba o bardzo bladym odcieniu skóry. Dobranie jasnego podkładu niepozostawiającego efektu maski było dla mnie zawsze trudne. W tym momencie mogę zapomnieć o moim problemie. Kolejną zaletą jest przyjemna konsystencja, łatwo rozprowadzająca się po skórze. 

Podejrzewam, że Astor Skin Match o ciemniejszych odcieniach jest równie zachwycający, ale ten najjaśniejszy polecam szczególnie osobom z bladą cerą, którym ciężko było dobrać odpowiedni podkład. Co prawda cena produktu gdy nie jest objęty promocją jest wysoka, ale w tym momencie zachęcam do jego przetestowania, ponieważ za 38 zł dostaniemy nie tylko ten genialny podkład, ale wraz z nim cienie do powiek.
Ocena: 10/10

Kolory cieni, które otrzymałam w gratisie nie są tymi, które wybrałabym przy oddzielnym zakupie. Nie kolor jednak jest najważniejszy, bo to już kwestia gustu. Zresztą, 5 różnych odcieni pozwala na różne kombinacje i łączenie kolorów. Dużą zaletą cieni jest to, że utrzymują się bez utraty jakości przez cały dzień. Ponadto bardzo łatwo rozprowadzają się na powiece i nie usypują. 

Gorąco zachęcam do skorzystania z promocji :) 1 komentarz:

  1. dobrze wiedzieć o podkładzie! zwłaszcza, że też mam mega jasny kolor skóry i dobrać coś co wygląda w miarę naturalnie bywa niełatwe ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger