Nature Box - szampon z olejem awokado

Produkty Nature Box są ostatnio mocno promowane, bo na ulicach i przystankach da się zauważyć plakaty i bannery, w box'ach ich produkty a w sieci wyskakujące reklamy. Marketing ewidentnie działa. Co takiego chce wypromować marka i jak sprawdzają się ich produkty?Szampon Nature Box ze 100% TŁOCZONYM NA ZIMNO OLEJEM Z AWOKADO. Regeneruje zniszczenia i wygładza włosy po same końce. Bez siarczanów*, silikonów, parabenów i sztucznych barwników. 84%** składników pochodzenia naturalnego. Opakowanie wykonane w 25% z plastiku z recyklingu. *bez surfaktantów z grupy siarczanów, **w tym woda

Osobiście miałam już okazję wypróbować żel pod prysznic poza szamponem i akurat ten dostarczył mi pozytywnych wrażeń. Towarzyszył mi podczas pierwszych kąpieli w nowym domu, dlatego szczególnie mile wspominam ten piękny, naturalny zapach. Nie o żelu jednak dziś, a o szamponie. Uwzględniając to, na co zwracamy uwagę:

  • piękny, delikatny zapach olejkowy
  • dobrze się pieni
  • nie splątuje włosów
  • skutecznie oczyścił włosy z nadmiaru sebum i innych zanieczyszczeń
  • testowany bez odżywki z tej samej serii, więc nie oceniam efektu po wysuszeniu
Tak prezentuje się szampon po krótkim, bo zaledwie kilkukrotnym teście przy tak małej pojemności. Myślę sobie, że test był niewielki, ale wystarczył żebym chciała kupić wersję dużą, bo naprawdę przyniósł tylko pozytywy. Nie mam mu nic do zarzucenia.


Cena: 19-29 zł/385 ml


Znacie już kosmetyki Nature Box? 


10 komentarzy:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try ! , Blogger