Eco Receptura by Stara Mydlarnia-mgiełka do ciała Extravaganza

Dzisiaj na blogu zagości bukiet kwiatów, a konkretnie ich zapach. Używając mgiełki nie trzeba wkładać wysiłku w próbę wyobrażenia sobie, że dookoła pełno fiołków, róż, irysów i innych pięknych kwiatów. Przenosimy się na łąkę albo chociaż do kwiaciarni :) Wszystko za sprawą Eco Receptura - mgiełki Extravaganza.


O mgiełce:
Mgiełka perfumowana Extravaganza o zmysłowym zapachu eleganckich perfum, będących połączeniem nut kwiatowych: irysa, fiołka, aksamitki, jaśminu z nutami owocowymi: truskawki, mandarynki oraz drzewem sandałowym, pieprzem i ambrą.
Otuli Twoje ciało zmysłowym i romantycznym zapachem i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo każdego dnia!

Zacznę od tego, że bardzo spodobała mi się buteleczka, której grafika bardzo ładnie prezentuje się wraz z całością. Zdobi toaletkę lub półkę łazienkową. Mgiełka jest całkiem wydajna, bo używałam jej chyba ponad 4 miesiące, przy czym jedno użycie to zawsze kilka "psiknięć". Nie stosowałam jej jednak częściej niż raz w tygodniu. Zapach, który wydostaje się na zewnątrz jest niesamowicie bogatym bukietem kwiatowym. Czułam się jakbym zbliżała nos do mojego bukietu ślubnego, co przywoływało miłe wspomnienia. Lubiłam używać mgiełki szczególnie wiosną. Zapach utrzymywał się mniej więcej godzinę, może odrobinę dłużej. To jedyny jej minus, ale summa summarum jest przyjemnym produktem wartym poznania.

Cena: 36,00 zł/100 ml
Dostępność: sklep Stara Mydlarnia


Dla mnie zapach ok, ale mógłby utrzymywać się dłużej. Myślę, że osoby lubiące świeże, kwiatowe zapachy również by ją polubiły.

6 komentarzy:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger