Herbal Essences bio:renew Repair szampon i odżywka do włosów

Dziś kilka słów o drogeryjnym, niby zwyczajnym zestawie do pielęgnacji włosów, który na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia. Średnia półka cenowa, nowa linia promowana w mediach jako pozbawiona niektórych "szkodliwych" dla włosów składników. Z samą marką Herbal Essences nie miałam styczności o wielu lat i kiedy zestaw wpadł mi w ręce, nie miałam żadnych oczekiwań. Co się okazało już po pierwszym umyciu?


Oba produkty przeznaczone są  do włosów zniszczonych, a jednocześnie bezpieczne dla tych farbowanych ze względu na zrównoważone pH. Ich rolą jest odbudowa i wygładzenie, czyli typowe ujarzmienie niesfornych i suchych włosów. Butelki są wygodne, plastik miękki, zatrzask czasami denerwował zacinaniem, ale do zniesienia. Sam zapach niesamowicie mi się spodobał już od pierwszej chwili, a co ważne, utrzymywał się cały dzień. To jednak kwestia gustu, bo mój mąż go w ogóle nie polubił. Wyczuwałam w nim nuty kwiatowe. Oba produkty były bardzo wydajne i schodziły mi powoli, bo mogłam się nimi cieszyć ponad 2 miesiące mimo mycia włosów co drugi dzień. 

Skład:


No właśnie, a jaki efekt po umyciu?


Dla mnie nie jest problemem skład szamponu, bo włosy mam silikonolubne. Gorzej kiedy są po spłukaniu splątane, bo potem rozczesywanie trwa godzinę i jest bolesne. Ucieszyłam się więc kiedy poczułam już po samym użyciu szamponu, niesamowitą taflę pod palcami. Rzadko się zdarza, że czuję, że tak naprawdę obeszłoby się bez odżywki. Włosy po wyschnięciu lub wysuszeniu są bardzo ogarnięte, czyli gładkie, ujarzmione. Nie odstają żadne połamańce ani nowe baby hair. Są lejące, bardzo sypkie. Widać też połysk, chociaż ja i tak ostatnio odkryłam fajny nabłyszczacz, który namiętnie używam :). Obecnie jeśli miałabym wejść do drogerii i na szybko wybrać produkty, bo zabrakłoby mi czasu na zamówienie czegoś mega dobrego, bez wahania wzięłabym Herbal Essences z serii bio:renew. Nic innego nie wchodziłoby w grę. Jeśli się zastanawiacie - warto.

Cena szamponu: 19,99 zł/400 ml
Cena odżywki: 19,99 zł/360 ml


Moja ocena: 6/6

Przyjemny zestaw dla osób, które nie stawiają na eko składy, ale chcą czegoś lepszego niż szampony za grosze, które plączą włosy.

1 komentarz:

  1. Nie znałam wcześniej, ale chętnie zapoznam się z tymi produktami:)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger