Mikołajki Blogerskie z Good to try! Zgłoś się do zabawy :)

Hej ;]

Na początku dziękuję Wam za wczorajszy odzew na Facebooku, bo gdyby nie Wasza chęć i sugestie, nie zabrałabym się za organizację Mikołajek. Myślę, że to będzie na pewno przyjemna zabawa i sama po raz pierwszy nie tylko organizuję, ale też biorę udział w takiej akcji. Przemyślałam zasady i mam nadzieję, że każdemu z Was będą one odpowiadać. Przeczytajcie i zgłoście się! :)

Kochani!

Pamiętajcie, że celem akcji mikołajkowej jest dobra zabawa, doświadczenie czegoś miłego poprzez podarowanie komuś upominku, ale też otrzymanie własnego. Chcę więc zaapelować do Was o uczciwość. Mam nadzieję, że osoby biorące udział wezmą to sobie do serca. Przygotowywane przez każdą uczestniczkę/uczestnika prezenty kosmetyczne to szansa na sprawienie drugiej osobie radości i uśmiechu. Sprawcie, by cała akcja odbyła się w miłej i przyjacielskiej atmosferze, bez niepotrzebnych afer i niejasności :) Trzymając się zasad przyczynicie się do tego, że po wszystkim pozostaną jedynie miłe wspomnienia. Ja wierzę, że tak właśnie będzie. Przygotowałam krótką instrukcję oraz regulamin. Zapoznajcie się z nimi zanim się zgłosicie. Liczba uczestników zależy od ilości chętnych, ale musi być parzysta. Listę uczestniczek ogłoszę już dzień po zakończeniu przyjęć.


Regulamin Mikołajek Blogerskich:

a) organizacyjnie:

1. Organizatorem zabawy "Mikołajki Blogerskie 2014" jest blog Good to try!
2. Zgłoszenia przyjmowane są w formularzu zamieszczonym poniżej do dnia 15.11.14 r.
3. Zgłoszenie musi być uzupełnione poprawnie, aby zostało wzięte pod uwagę
4. Lista osób biorących udział w zabawie zostanie ogłoszona 16.11.14 r. Zgłoszenie się nie jest równoznaczne z uczestnictwem w akcji. 
5. Tego samego dnia każdej z uczestniczek losowo przydzielę i przekażę dane adresowe oraz preferencje osoby, której wyśle przygotowany przez siebie prezent kosmetyczny i kartkę świąteczną
6. Pod żadnym pozorem nie możecie udostępniać oraz przekazywać dalej danych adresowych, które otrzymacie.
7. Ostatecznym dniem wysłania gotowej paczki jest 27. 11.14 r., ponieważ paczka musi dotrzeć do odbiorcy najpóźniej do 5.06 w piątek
8. Paczki wysyłajcie listem poleconym lub paczką, w zależności od rozmiaru :)
9. Udział mogą brać wyłącznie osoby zamieszkujące na terenie Polski (za granicę paczki mogłyby dotrzeć za późno) oraz osoby posiadające bloga.
10. Nie ponoszę odpowiedzialności za zawartość paczek i za ewentualne utrudnienia, które mogą wyniknąć w trakcie zabawy z różnych przyczyn.

b) zawartość paczek:

11. Każda paczka mikołajkowa powinna zawierać produkty nowe, nienaruszone, z odpowiednią datą ważności i pełnowymiarowe. Nie przesyłamy sobie próbek.
12. W każdej paczce mikołajkowej zawartość powinna mieć wartość minimum 15 zł. Może to być więcej jeśli to, co chcecie kupić jest ciut droższe, ale nie mniej. 
13. W każdej paczce mikołajkowej powinny znaleźć się minimum 2 kosmetyki
14. Do przygotowanej paczki załączcie kartkę świąteczną, która może być przygotowana własnoręcznie :) Ma to być po prostu miły akcent i dodatek.
15. Przygotowując paczkę zapoznajcie się z przesłanymi profilami kosmetycznymi. Takie informacje nie mają Wam utrudnić stworzenia paczki, ale ułatwić, aby prezenty były trafione. Jeśli ktoś napisał, że nie lubi zapachu truskawkowego- nie wysyłajmy nic truskawkowego. Jeśli nie używa szminek- darujmy sobie szminkę.
16. Podziel się z nami informacją o tym, co dostałaś. Nie jest to obowiązkowe z wielu powodów, ale jeśli masz ochotę, opublikuj 6.12 lub w inny możliwy dzień post, w którym pokażesz swoją paczuszkę. 
17. Pytania i wątpliwości dotyczące zabawy kierujcie na adres mailowy: goodtotry.ann@gmail.com


I na koniec: DOBREJ ZABAWY! Pamiętajcie, aby w zgłoszeniu napisać krótko czego na pewno nie chciałybyście dostać (np, szminka, szampon) lub podajcie kolory i zapachy jakie lubicie lub nie lubicie. Możecie w dwóch zdaniach opisać Wasz typ urody i preferencje. Zróbcie to tak, aby ułatwić Mikołajowi zadanie, ale też zostawić mu dużą dowolność. Zawartość paczki ma być w końcu niespodzianką :) Cieszę się, że ja przygotuję prezent dla jednej z Was.

Aktualizacja:

Postanowiłam nie publikować listy pokazującej kto komu robi prezent. Otrzymacie jedynie mail z adresem oraz preferencjami. Nie chcę, aby świadomość kto jest kim i jakiego ma bloga wpłynęła w jakiś sposób na wybór prezentu stąd będziecie kupować wiedząc jedynie to, co będzie w mailu. Dopiero 6.12 kiedy zamieszczę post pokazujący co otrzymałam, będziecie mogli wkleić linki do swoich postów lub napisać co dostałyście i wtedy każdy będzie wiedział do kogo trafił jego prezent. A jeśli ktoś będzie chciał wiedzieć od kogo dostał to zawsze może zapytać i może uzyska odpowiedź od nadawcy :) Nie będziecie więc wiedzieć od kogo dostałyście prezent, ale jeśli coś będzie nie tak z zawartością to pamiętajcie, że ja mam listę i w wyjątkowych sytuacjach podam informację, kto wysyłał paczkę jeśli ta osoba sama się nie przyzna. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie Wam odpowiada. 

Udostępnijcie, dajcie innym szanse na udział:

Im nas więcej, tym lepiej, dlatego będzie mi miło jeśli udostępnicie informację na FB lub wstawicie pierwszą grafikę z postu jako baner w pasku bocznym na swoim blogu. 

Czas start!


59 komentarzy:

 1. Moje zgłoszenie już poszło :-) Ale się cieszę i nie mogę się już doczekać na dane osoby, która dostanie coś ode mnie :-) Uwielbiam dawać prezenty :-))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodałabym również wartość maksymalną paczki -szkoda, by ktoś, kto podarował innej osobie prezent za 35 zł sam dostał za jedyne 15 ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja nie chciałabym tego narzucać, bo im więcej ograniczeń, tym trudniej będzie skomponować paczki. Myślę, że każdy rozsądnie do tego podejdzie, a jeśli komuś zależy żeby wręczyć droższy produkt to nie chciałabym tego uniemożliwiać. Jak sądzą inni? Jeśli większość zgodzi się z Tobą i poprosi o górną granicę to dopiszę punkt w regulaminie.

   Usuń
  2. Z jednej strony masz rację, ale z drugiej słyszałam o nieprzyjemnej sytuacji rok temu jaką spotkała Pogodową, że dostała kosmetyki, które nie pasowały obdarowującej, w tym np przeterminowany jeden. Niestety w blogosferze również można trafić na różnych ludzi, więc szkoda, by ktoś zachował się równie karygodnie..

   Usuń
  3. Kwestia daty ważności kosmetyków jest w regulaminie uwzględniona, ale to czy ktoś się zastosuje zależy już tylko od niego. Wszelkie problemy, które wystąpią będą z pewnością opisywane na blogach i nie sądzę by któraś z dziewczyn wysyłając próbkę lub coś przeterminowanego chciałaby ryzykować reputację. Natomiast odnośnie górnej granicy- rozumiem, że można się zirytować, że dostało się prezent niezgodny z regulaminem, ale jeśli będzie to coś o wartości minimum 15 zł to nie wiem kto irytowałby się z powodu tego, że inna osoba dostała droższe. To już by była po prostu pazerność. Tym bardziej, ze jeśli np, uda nam się kupić na prezent coś za 20 zł, ale w promocji to możemy zapłacić mało, a dać produkty więcej warte. Jeśli w Rossmannie będzie promocja to nie widzę powodu, dla którego część dziewczyn miałaby nie kupić czegoś droższego, ale w niższej cenie właśnie na prezent :) Górna granica zatem pozostanie absolutnie dowolna i jeśli ktoś ma ochotę wręczyć prezent za 40 zł to ja tylko będę się cieszyć, że są tacy ludzie i radować razem z osobą, która to otrzyma.

   Usuń
  4. W sumie racja, no i wypadło mi z głowy o tej promocji w Rossmannie. Prawda jest taka, że zależy na kogo się trafi :)

   Usuń
 3. Przypominam, że na FB było wspomniane o tym, że w paczkach nie mają znajdować się próbki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopisuję, umknął mi aspekt! Dzięki wielkie, bo to niezmiernie istotne

   Usuń
 4. Cieszę się, że w końcu uda mi się wziąć udział w takiej akcji wymiankowej z bloggerkami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna akcja!

  Zgłoszenie wysłane :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super!:) Zgłosiłam się i nie mogę się doczekać co z tego wyniknie!:)

  OdpowiedzUsuń
 7. A jak ktoś jest w blogosferze króciutko króciutko to też się może zgłosić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, to jest zabawa dedykowana wszystkim blogerkom i liczba wyświetleń i obserwacji nie ma znaczenia.

   Usuń
 8. Zgłoszone :)
  Niestety, zdarzają się tacy ludzie, którzy przesyłają kosmetyki nie zgodnie z regulaminem,aczkolwiek są też tacy, którzy dostaną prezent z "Biedronki" i będą strasznie zdegustowani ... ;/

  Jeżeli mogłabym się wtrącić oczywiście ... :D to kwestia adresu. Wiadomo, że nie pójdą one dalej, ale jeżeli osoby, które się zgłoszą się nie dostaną, to po co Ci te adresy?
  Oczywiście, nie zrozum mnie źle ;) Ale wiesz o co mi chodzi. Tobie będą nie potrzebne, a osoby, które się nie zgłosiły nie będą jakoś szczególnie poddenerwowane, że podaje się ich adres :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne, rozumiem i myślałam o tym czy brać adresy dopiero od osób, które będą wysyłać paczki. Powód, dka którego zdecydowałam się od razu jest prosty i jest nim kwestia czasu i chęci, aby wszystko wypaliło w terminie. Jeśli ogłosiłabym listę 16.11 i dopiero poprosiła dziewczyny o adresy, możliwe, że część z nich z różnych powodów odpisałaby np. po kilku dniach. Każdy może wyjechać, ma swoje obowiązki, może zachorować itp. Gdyby więc nie udało mi się wówczas zgromadzić wszystkich adresów, możliwe, że niektórym paczka doszłaby za późno. Zakładam, że różnie bywa. W momencie, gdy mam już w chwili zgłoszenia adres- każda z uczestniczek w tej samej chwili otrzyma adres, na który ma wysłać paczkę i nikt nie będzie miał pretensji, że jedna miała na wysyłkę więcej czasu a inna mniej. Tak po prostu wygląda moje zdanie, ale z Tobą częściowo się zgadzam.

   Usuń
 9. W zeszłym roku brałam udział i z Terii robiłysmy sobie paczki ;) Liczę że w tym roku będzie równie przyjemnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super pomysł!! Zgłosiłam się i już nie mogę się doczekać aż dostanę informację komu robię paczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Poszło ;) Chociaż żałuję, bo jednej rzeczy zapomniałam dopisać :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Pomysł genialny, już nie mogę się doczekać kiedy dostanę list z preferencjami mojej osoby <3 ;D

  OdpowiedzUsuń
 13. Zgłoszenie wysłane :) Bardzo fajny pomysł, naprawdę się cieszę, że wezmę udział :)
  Co do listy blogów które biorą udział - ja myślę, że możesz spokojnie taką listę opublikować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj, że zgłoszenie nie jest równoznaczne z udziałem. Lista będzie opublikowana 16.11

   Usuń
 14. Świetny pomysł z takimi Mikołajkami blogerskimi. Gdyby nie fakt, że organizuję u siebie rozdanie a budżet mam dość ograniczony, też bym się zgłosiła :) Uczestniczkom życzę trafionych prezentów :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Poszło, chętnie się przyłączę do tej zabawy :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak ja lubię takie zabawy - z przyjemnością się zgłaszam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Zgłoszenie poszło;) Super że zorganizowałaś Mikołajki;) Niestety rok temu przegapiłam :P

  OdpowiedzUsuń
 18. zrobione :) mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko ;) jakbyś miała nieparzyście zgłoszeń to moge wymienić się z dwoma osobami ;)
  nie uwględniłaś tez swojego stosunku do paczek zagranicznych bo wiem że sporo blogerek mieszka poza granicami Polski. Gdyby takie osoby się zgłosiły to myśle ze nie miałabym problemu wysłać za granicę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwzględniłam, nie zapoznalas się dokładnie z regulaminem. Jest to napisane w pkt 9 :) Niestety chodzi o czas, bo jeśli ktoś wyśle paczkę 27.11 czyli w ostatni dzień to osoba z zagranicy jej nie otrzyma. Po drugie prezent kosztuje i przesylka kosztuje i osoby, które wylosowalyby kogoś z zagranicy mogłyby mieć problem z tym że ich przesylka będzie kosztować więcej.

   Usuń
 19. Fantastyczna inicjatywa :) Chyba każdy lubi dostawać prezenty, zwłaszcza niespodzianki:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Super :) zgłoszenie poszło cieszę się bardzo ponieważ to będzie pierwsza taka akcja dla mnie ( niedawno założyłam bloga) no i strasznie uwielbiam niespodzianki ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Super akcja! ;) Biorę w czymś takim udział dopiero pierwszy raz, ale jestem do tego bardzo pozytywnie nastawiona i już nie mogę się doczekać wybierania upominków ;)

  OdpowiedzUsuń
 22. Świetny pomysł, mam nadzieję, że ta akcja przyniesie same radości :-))

  OdpowiedzUsuń
 23. Zgłoszenie wysłane. Bardzo fajny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 24. Podoba mi się pomysł, fajna akcja i tym, którzy wezmą udział na pewno będzie bardzo miło :)

  OdpowiedzUsuń
 25. mam nadzieję że się zakwalifikuję :) dopiero założyłam bloga, fajnie byłoby trochę się "zintegrować" ze "starszymi" koleżankami blogerkami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak czy siak fajna akcja, i wszystkim życzę dobrej zabawy :D

   Usuń
 26. Fajna akcja, w tamtym roku brałam udział w bardzo podobnej ale w tym roku się nie skuszę, gdyż mam termin rozwiązania już niedługo i niestety nie dam rady... :(
  Udanej zabawy dziewczyny! :D

  OdpowiedzUsuń
 27. Sama myślałam o czymś w tym stylu. Kocham dawać i dostawać prezenty. Zgłoszenie poleciało.

  OdpowiedzUsuń
 28. Również się zgłosiłam :)
  Mam małą sugestię: czy nie lepiej byłoby się na kartkach, które dołączamy do prezentu podpisać z którego bloga jesteśmy? Przez okres przygotowania prezentu była niewiadoma, ale później to raczej całkiem miłe poznać swoją Mikołajkę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, podpisać się można :) Będzie wiadomo od kogo sue dostało a żeby się dowiedzieć komu się przygotowywało będzie można poodwiedzać blogi z listy uczestników i znaleźć prezent przygotowany przez siebie. To będzie też fajna okazja do poznania nowych blogow

   Usuń
  2. Szkoda, że nie jest podawane info, której dokładnie blogerce robi się prezent. W ten sposób, byłoby o wiele łatwiej, bo możnaby obczaić preferencje i posiadane zasoby ;)

   Usuń
  3. Myślałam o tym, ale temu służy opisanie preferencji w mailu. Chciałabym uniknąć pewnych nieprzyjemnych zdarzeń, o których słyszałam. Nie chcę, aby ktokolwiek ze względu na ilość obserwatorów i popularność bloga dostał lepszy lub gorszy prezent, dlatego będzie znane tylko imię i nazwisko. Potem dowiecie się komu robiłyście i na kartce zobaczycie kto Wam przysłał. Nigdy nie dogodzi się wszystkim, ale tak już niech zostanie ;]

   Usuń
 29. mam nadzieję, że zgłoszenie dotarło, bo jakiś błąd mi wyskakiwał. super akcja, nie mogę się doczekać, kiedy dowiem się, kogo mogę obdarować. :-)

  OdpowiedzUsuń
 30. Zgłoszenie poszło! Już się nie mogę doczekać preferencji osoby, którą mam obdarować ;) Świetny pomysł z tymi blogerskimi Mikołajkami! Trzymam kciuki, żeby wszystko udało się udało i nie było bez żadnych komplikacji ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnie zdanie to mi wyszło ;D to chyba przez ekscytację mikołajkową akcją, oczywiście miało być: *Trzymam kciuki,żeby wszystko się udało i nie było żadnych komplikacji :)

   Usuń
 31. Wow dziewczyny super pomysł ;) To i ja się zgłoszę :D

  OdpowiedzUsuń
 32. Zgłoszenie wysłane! Mam już pomysł czym obdarować jedną z Was, ale czekam na preferencje w mailu :D

  OdpowiedzUsuń
 33. NO ŁEEE! Zakodowałam sobie że są zgłoszenia do 16.11 :( ale zryłam :(

  OdpowiedzUsuń
 34. Szkoda, że przegapiłam. Pomysł wspaniały.

  Pozdrawiam.
  Miłych prezentów życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 35. szkoda,że tak póxno dowiedziałam sie o akcji, nastepnym razem biorę obowiązkowo udział :)

  OdpowiedzUsuń
 36. you could try this out 7a replica bags click now replica bags philippines wholesale dolabuy hermes replica bags sydney

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger