Top 5 postów października

Hej ;]

Jak co miesiąc przedstawiamy listę najchętniej czytanych postów. Tytułowe zdjęcie wybrałam całkiem przypadkiem, a dopiero później zorientowałam się, że wpisuje się w październik idealnie ze względu na miesiąc walki z rakiem piersi :) Różowa wstążka to przecież symbol, który pojawiał się ostatnio bardzo często. Polecam przegląd najciekawszych wpisów miesiąca! ;]


1. Lakierowy Poniedziałek z Golden Rose Color Expert 05 i 08Post lakierowy cieszył się tym razem wyjątkowym zainteresowaniem z Waszej strony. Bardzo, bardzo dziękuję za wiele miłych komentarzy i komplementów :* Cieszy mnie to tym bardziej, że te kolory są moimi ulubionymi :)

2. Balneokosmetyki- malinowy krem do rąkTo cudo rozkochało moje nozdrza w swoim zapachu :D. Zapach malin przed snem niesamowicie odpręża. Przeczytajcie o nim koniecznie!

3. Upiększający balsam do ust od Catrice- Apricot CreamZajrzyjcie jeśli lubicie efekt subtelnych ust. Ten balsam ma bardzo ciekawy aplikator i warto go poznać. Efekt jest delikatny i dziewczęcy. 

4. Kosmetyczna wishlista- AniaPojawiły się też nowe marzenia kosmetyczne, które mam nadzieję, że niebawem się spełnią. Jeśli jesteście ciekawi co znalazło się na liście, zapraszam.

5. Moje TOP seriale zagraniczne- AniaInna koniec coś niekosmetycznego, czyli ulubione seriale. Moje krótkie opisy uzasadniają za co polubiłam dany serial i mam nadzieję, że zachęcają też Was do oglądania.


Który post był najciekawszy dla Was? 3 komentarze:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger