Mobile mix września/ Nat

Witajcie ;)!

Zapraszam Was na wrzesień w obiektywie mojego telefonu;) Miesiąc ten upłynął mi głównie na pracy. Udało mi się jednak uchwycić kilka różnych zdarzeń, którymi chcę się z Wami podzielić. 

Dowiedziałam się, że w Szczecinie jest Hebe. Kawałek drogi do niej mam, ale pierwsze zakupy z Anką już się odbyły;). Nie mogłam się powstrzymać, by nie założyć karty. Enta w moim pękającym portfelu, ale przecież muszę ją mieć..


Bardzo lubię kwiaty. Przede wszystkim lubię je dostawać, ale sama też sobie kupuję ;). Bardzo ożywiają pokój i cieszą oko.Nie mogłam sobie odmówić zjedzenia kilku smakołyków, choć wciąż bardzo staram się ograniczyć takie posiłki. Niestety wraz z końcem września coraz częściej pogoda psuje nam humor. W Szczecinie panuje chaos. Rano leje deszcz, a po południu świeci słońce. Musimy się jednak do tego przyzwyczaić, lato się skończyło  ;(.


Uchwyciłam swoim telefonem kilka chwil w których przygotowuję dla Was posty. Czasem zdarza się tak, że mam zapisane na kartce główne myśli, którymi chcę się podzielić, ale zazwyczaj po prostu siadam i piszę;)Coraz prężniej działam z tworzeniem bransoletek ;). Ich produkowanie sprawia mi ogromną radość, a na dodatek odpręża mnie. Przygotowałam ostatnio kilka sztuk, z czego trzy zamieszczone poniżej na indywidualne zamówienie. 


Nie mogę się na nią napatrzeć, mam wrażenie, że nawlekłam na gumkę kulki Nesquik;)
Standardowo w moim mobile mixie nie może zabraknąć zdjęcia z ulubionym manicure. Jak Wam minął ten miesiąc? Był równie spokojny co mój? 

11 komentarzy:

 1. Tak;) wkrótce będzi o nim więcej w DIY;)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo podoba mi się Twoja nesquikowa bransoletka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja juz jestem po poerwszym zjezdzie...eh zegnajcie wolne weekrndy;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogłabym mieć takiej Nesquikowej bransoletki bo bym mogła ja ponadgryzać i już nie wyglądałaby tak ładnie :D Fajny mix :D U mnie w tym miesiącu trochę zawirowań było, lepszi i gorsze dni, ale generalnie jest dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny mix! Dla mnie wrzesień był męczący strasznie...

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny mix ;) Paznokcie świetne ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też mam dużo kart lojalnościowych :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger