Box ONLY YOU Dookoła Włosów

Dzięki portalowi urodowemu Only You i inicjatywie Box ONLY YOU, mam obecnie możliwość testować nowości kosmetyczne. Aktualne pudełko jest zatytułowane "Dookoła włosów", dlatego w środku znalazłam kosmetyki dedykowane właśnie włosom. Dziś chciałabym jedynie zaprezentować Wam zawartość, a sukcesywnie będę zamieszczała recenzje opisujące działanie poszczególnych produktów. Kupując lub otrzymując boxy kosmetyczne zawsze liczę, że w środku znajdzie się choć jeden produkt do pielęgnacji włosów. Z tego powodu propozycja ta jest dla mnie po prostu idealna.


Box zawierał 6 pełnowymiarowych kosmetyków. Szata graficzna jest przepiękna i widok pudełka po rozpakowaniu z folii od razu wywołał uśmiech na twarzy.


1. Ziaja- kuracja olejkami arganowym i tsubaki- szampon wygładzający

Cena: 7,75 zł

2. Ziaja- kuracja olejkami arganowym i tsubaki- skoncentrowana maska wygładzająca

Moje włosy uwielbiają kosmetyki z olejem arganowym i kokosowym, więc fajnie, że znalazł się tu cały zestaw. Co prawda z Ziają do włosów jeszcze nigdy nie miałam do czynienia, ale pora to zmienić.

Cena: 9,95 zł


3. L'biotica - suchy szampon o zapachu owoców tropikalnych

Moje próby stosowania szamponów suchych zawsze kończyły się tak, że butelkę odkładałam do szafki i w końcu przekazywałam komuś innemu. Nigdy nie potrafiłam przekonać się do tego i być może nie miałam sytuacji, w których miałabym okazję suchy szampon zastosować. Po raz kolejny podjęłam próbę żeby sprawdzić czy ten różni się od pozostałych. Pewne jest jedno- pachnie genialnie.


4. Flos-lek- serum multifunkcyjne do włosów suchych

Cena: 14-19 zł

Co prawda wciąż mam serum Marion, a w samy boxie poza FLOS-LEKIEM jest też kolejny balsam Marion, który nakłada się na wilgotne włosy, ale będę starała się używać ich systematycznie. Zawsze mam problem kiedy jednocześnie chcę korzystać z kilku produktów o tym samym przeznaczeniu. Serum multifunkcyjne zapowiada się interesująco.


5. Marion 7 efektów- olejek w kremie do włosów, bez spłukiwania

Cena: około 12 zł

Olejek, a właściwie balsam do włosów, który został nazwany olejkiem w kremie, pachnie idealnie. Słodko i subtelnie. Ma mega przyjemną konsystencję i od samego początku przypadł mi do gustu. Za jakiś czas będę go recenzowała. 


6. Cece of Sweden Hello Nature- odżywka z olejem kokosowym

Cena: 19 zł

To spośród wszystkich kosmetyków mój zdecydowany faworyt już od momentu spojrzenia na butelki i sprawdzenia zapachów. Spodobał mi się słodziutki zapach kokosa i skład też jest ciekawy. Myślę, że ta odżywka ma potencjał na zostanie moim hitem w pielęgnacji włosów. W końcu uwielbiam wszystko, co ma jakikolwiek związek z kokosem.


Każdy z produktów, który znalazł się w boxie jest dla mnie interesujący, ale zdecydowanym faworytem jest odżywka Cece oraz olejek Marion. Zapach to jednak dla mnie jeden z dominujących aspektów w kwestii oceny. Wszystko poszło już w ruch i niebawem będę dokładnie opisywała moje wrażenia. Kto z Was też otrzymał szansę na testowanie? 


7 komentarzy:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try ! , Blogger