The Smile Tour- BeneBus w Łodzi !


Czytaliście o akcji z różowym BeneBusem marki Benefit Cosmetics? Trasa wyjątkowego autobusu przebiega przez Łódź 


https://www.facebook.com/benefitcosmeticspoland?fref=ts

"The Smile Tour to wydarzenie, które ma pomóc nam zapomnieć o końcu wakacji i nadchodzącej jesieni poprzez wspólną zabawę z marką Benefit Cosmetics i tancerzami w różowym, piętrowym  autobusie.
Autobus wyruszy w trasę 13 września w Warszawie spod Centrum Handlowego Arkadia i będzie przemieszczał się, robiąc przystanki w kluczowych punktach miasta. Podczas postojów tancerze będą zapraszać przechodniów do „benefitowego” piętrowego autobusu. W autobusie będzie można nie tylko potańczyć przy muzyce DJ'a, ale również przez chwilę dać się ponieść wodzy fantazji, poskakać z różowymi pomponamizałożyć różowe okulary i posiedzieć w specjalnym różowym barze. Hostessy będą wręczać  ulotki uprawniające do zniżek podczas zakupów produktów Benefit Cosmetics oraz zapraszać na bezpłatne makijaże do perfumerii Sephora. Wszystko to w otoczeniu unoszących się nad głowami benefitowych pasażerów różowych baniek mydlanych i akrobacji szczudlarza.
Autobus będzie poruszał się po stolicy przez dwa dni (13 i 14 września). Kolejne miasta które odwiedzi  różowe Tour to Łódź (15 i 16 września) i Poznań (18 i 19 września). Trasa którą przemierzy autobus utworzy na mapie Polski wielki uśmiech." 
Czy któraś z Was wstąpi na trasie do BeneBusa? Jestem z Łodzi i chętnie się z kimś wybiorę :)

Łódź, 15 września 2013
12:00 – 12:40 CH Tulipan (A)
12:40 – 13:10 Przejazd do Galeria Łódzka
13:10 – 14:00 Galeria Łódzka (B)
14:00 – 14:20 Przejazd na Plac Wolności
14:20 – 15:00 Plac Wolności (C) (Początek ul. Piotrkowskiej)
15:00 – 15:20 Przejazd na Stary Rynek
15:20 – 16:00 Stary Rynek (D) (Najczęściej odwiedzane miejsce przez turystów)
16:00 – 16:20 Przejazd do CH Manufaktura
16:20 – 17:40 CH Manufaktura (E)
17:40 – 18:00 Przejazd do Parku Moniuszki
18:00 – 18:40 Park Moniuszki (F) (Park w samym centrum Poznania)
18:40 – 19:00 Przejazd na ul. Piotrkowską
19:00 – 20:00 ul. Piotrkowska (G)

Łódź, 16 września 2013
12:00 – 12:40 ul. Zielona (A) (skrzyżowanie z ul. Piotrkowską)
12:40 – 13:00 Przejazd do parku im. Henryka Sienkiewicza
13:00 – 13:40 Park im. Henryka Sienkiewicza (B) 
13:40 – 14:00 Przejazd pod Politechnikę Łódzką
14:00 – 14:40 Politechnika Łódzka (C) (Parking przed wejściem)
14:40 – 15:00 Przejazd do CH Pasaż Łódzki
15:00 – 15:40 Pasaż Łódzki (D)
15:40 – 16:00 Przejazd do CH Manufaktura
16:00 – 16:40 CH Manufaktura (E)
16:40 – 17:00 Przejazd na ul. Zieloną (skrzyżowanie z ul. Piotrkowską)
17:00 – 17:40 ul. Zielona (F)
17:40 – 18:00 Przejazd do Galerii Łódzkiej
18:00 – 18:40 Galeria Łódzka (G)
18:40 – 19:00 Przejazd do CH Tulipan
19:00 – 20:00 CH Tulipan (H)

Czy któraś z Was się wybiera?



18 komentarzy:

  1. Szkoda że tak daleko, chętnie bym tam pobuszowała. :) Zarąbisty ten pojazd. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow, świetna sprawa. Szkoda że nie jestem z Łodzi :(

    OdpowiedzUsuń
  3. szkoda, że mam w ten weekend wesele i wyjeżdżam z Łdz.. aż mi żal tych zniżek hehe:D

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo ciekawy pomysł. Szkoda, że mieszkam tak daleko. :(

    OdpowiedzUsuń
  5. Zazdroszczę możliwości przejażdżaki :)
    Mi niestety do Łodzi trochę daleko...

    OdpowiedzUsuń
  6. Świetny pomysł, sama bym się takim przejechała :D

    OdpowiedzUsuń
  7. Swietna akcja , jeszcze o niej nie słyszałam :)

    OdpowiedzUsuń
  8. super akcja ,nie słyszałam o niej wcześniej
    pozdrwiam i zapraszam do mnie i do obserwacji ,jeśli blog się spodoba
    na pewno się odwdzięczę :)

    OdpowiedzUsuń
  9. super informacja :)
    dziekujemy xxxx

    Pozwolilam sobie zareklmowac Wasz post na Polskich Blogach Kobiecych na Swiecie.
    Buziaki xxx

    OdpowiedzUsuń
  10. Ale bym sobie pojeździła takim różowym autobusem :)

    OdpowiedzUsuń
  11. Muszę się wybrać jak będzie w Galerii Łódzkiej :D

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try ! , Blogger