Last minute BeGlossy sierpień 2022

Koniec wakacji i koniec lata nieuchronnie nadchodzi. Ciężko uwierzyć, że dopiero cieszyłam się z pięknego zielonego Parku i lasu a znowu będę pchać wózek przez tony kolorowych liści. Nadchodzi bardziej nostalgiczna pora roku, ale przy maluchu nigdy nie jest smutno i jesień na pewno będzie inna. BeGlossy też poprawia humor przez cały rok i dba o naszą skórę, włosy, paznokcie zawsze. Teraz pudełko jest naszą kosmetyczką Last minute, czyli wakacyjnym pudełkiem z wyprawką.


W środku 5 produktów pełnowymiarowych oraz voucher - to akurat chyba pierwszy raz kojarzę jako jeden z produktów regularnych.

1. Bielenda Botanical Clays

Produkt pełnowymiarowy
Cena: 24,99 zł/30 ml

Znów poznam coś innego od Bielendy, a tym razem to serum z glinka zieloną, formuła wegańska. Wygląda ciekawie, pewnie jak zawsze jakość będzie bez zarzutu. Skład jest łagodzący i chętnie będę korzystać.
2. Pierre Rene Medic Laboratorium - woda termalna

Produkt pełnowymiarowy
Cena: 19,99 zł/75 ml

Pamiętam jak kiedyś były latem wody termalne w pudełkach, ale to już było chyba lata temu. Cieszę się, że znowu taki produkt będę mogła używać, bo po prostu uwielbiam nosić przy sobie i pryskać się w upalne dni. Nie ma nic lepszego i polecam jeśli ktoś nie nosi makijażu w takie dni. Nawilża, koi, chłodzi.


3. Biotanique - skarpetki regenerująco-wygładzające

Produkt pełnowymiarowy
Cena: 17,49 zł/2x15 ml

Jestem fanką takich skarpetek, używam regularnie i tych do nawilżania i w sezonie zimowym tych do złuszczania. Bardzo wygodne rozwiązanie, na wieczorny serial akurat sobie zakładam. Tych nie znam, więc idealnie się złożyło.Voucher o wartości 200 zł

Można go wykorzystać na zabiegi depilacji laserowej i endermologii. Ja akurat wolałabym dostać kosmetyk, bo nie mogę skorzystać z żadnego z tych zabiegów.

1 z 2 produktów Nou

5. Nou Cherry Blossom - mgiełka do ciała

Produkt pełnowymiarowy
Cena: 25 zł

Lub

Nou - perfumowany dezodorant w kulce

Produkt pełnowymiarowy
Cena: 13 zł

Wolałabym tutaj trafić na dezodorant, ale tylko dlatego, że ostatnio dostałam już taka sama mgiełkę, jedynie o innym zapachu. Miesiąc po miesiącu mgiełka to za dużo, taki produkt używa się miesiącami, a poza tym to monotonne. Tutaj minus z mojej strony.


1 z 2 produktów Soraya
6. Soraya plante - hydrolat rumiankowy

Produkt pełnowymiarowy
Cena: 21,99 zł/ 90 ml

Lub

Soraya Plante hydrolat neroli

Lubię tego typu produkty roślinne, łagodzące. Stosuję je rano po wstaniu oraz przed pójściem spać. Fajna roślinna linia od Soraya, chętnie ją poznam.


Nie mam żadnych skrajnych emocji i spostrzeżeń wobec pudełka Last minute. Myślę, że zaliczę je do tych dobrych, przyzwoitych. Wpisuje się w motyw przewodni, produkty dobrze dobrane na lato. Jeden (mgiełka) powtarza się z zeszłego miesiąca a jeden (voucher) to traktuje jako dodatek, bo nie każdy w ogóle będzie mógł skorzystać i nie odczuje namacalnie jego wartości. Pozostałe produkty są jednak ciekawe i dobrze się zapowiadają. Brakuje mi kolorówki, ale wiem też, że nie zawsze musi być obecna. Najbardziej ucieszyła mnie woda termalna i hydrolat.


Wartość pudełka: około 100 zł + voucher 200 zł dla tych, którzy będą mogli skorzystać i mają blisko siebie salon

Ocena: 4/6

A Wam co sprawiłoby radość?

2 komentarze:

  1. Ciekawa zawartość, ale wolę sobie kupić konkretną rzecz, którą będę używać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A zgadzacie się z tym - http://www.cykas.pl/masaze/przeciwskazania-do-masazu-jak-bardzo-powazne-moga-byc/nyre_pufr ? To rzeczywiście są jakieś przeciwwskazania do robienia tego? A może średnio? Podzielicie się doświadczeniami?

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger