NutreeVEG- wegański suplement diety

Nie od dziś wiadomo, że osoby, które nie spożywają mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, mają smaczne i zdrowe alternatywy. Jest ich coraz więcej, a sam weganizm jako filozofia i styl życia zyskują na popularności. Podziwiam osoby, które są w tym autentyczne i trzymają się tego z wewnętrznych pobudek, a nie podążając za trendem. Sama nie potrafiłabym wyrzec się mięsa z prostej przyczyny- uwielbiam je. Tak samo nabiał, sery i inne produkty. Coraz częściej jednak sięgam po produkty wegański, które też mi smakują. Kiedyś nie wyobrażałam sobie, że burger wegański może być dobry, a teraz jestem regularnym bywalcem łódzkich knajp takich jak Papuvege czy Korzenie. To samo z pizzą, która nie ma mięsa, sera - wegańska pizza to brzmi jak oksymoron, a mimo to, jest pyszna. Od pewnego czasu coraz więcej produktów zamieniam na te zdrowe alternatywy o prostym składzie. Witaminy i suplementy też towarzyszą mi już od lat, a ostatnio miałam możliwość zażywać suplementu wegańskiego...nie wiedziałam nawet niedawno, że takie istnieją. Dziś kilka słów o nim.


Poniżej skład kapsułek:


O tym jak cenne są witamina D3, K2 i B12 nie będę pisać, bo na pewno każdy z Was ma tego świadomość, a jeśli nie to wszędzie dostępne są informację. Moim celem nie jest wklejanie tu informacji dostępnych w internecie. Nutreelab stworzyło pierwszy na świecie wegański produkt, który dostarcza tak istotne witaminy. NutreeVEG to suplement stworzony w Polsce, a sprawa jest świeża, bo zarejestrowany przez Vegan Society został w ubiegłym roku. Daje to jednak weganom i wegetarianom gwarancję, że jest to produkt odpowiedni dla nich. Kapsułki są nieduże, nie ma trudności w ich przełykaniu. Zażywam jedną dziennie. Trudno mówić o efektach po użyciu jednego opakowania, ale zamierzam to kontynuować, bo wychodzę z założenia, że warto pomagać organizmowi poprzez dostarczanie cennych składników, których może brakować w diecie.


NutreeVEG dostępny jest w aptekach internetowych w cenie 35-40 zł. Jedno opakowanie wystarcza na 2 miesiące.


Zażywacie suplementy diety?


5 komentarzy:

 1. Nie sięgam po suplementy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam go, ale zestawienie witamin bardzo mi się podoba. =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio dużo zażywam suplementów :) tego nie widziałam jeszcze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak najbardziej, ja często sięgam po różnego rodzaju suplementy. Bez nich ciężko w dzisiejszych czasach dostarczyć do organizmu odpowiednie dawki minerałów i witamin. Najczęściej dowozi mi je inpost, bo dzięki temu mogę podjechać po nie, kiedy mi tylko wygodnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się, nawet jeśli się nie je mięsa to można mieć w pełni wartościową dietę i do tego bardzo smaczną. A co do suplementów to najlepiej zbadać niedobory i dopiero włączyć takie do diety. Z tego co czytałam na https://baza-lekow.com.pl/suplementacja-w-zaleznosci-od-pory-roku/ to znaczenie też ma pora roku jakie suplementy powinniśmy zażywać. Inne potrzeby ma organizm zimą a inne latem.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger