Create your own coctail w SkyFLY Bar Vienna House Andel's Lodz

Wakacyjna pogoda, letnie ubrania, sezonowe owoce, które kocham latem- to wszystko niestety się skończyło i jak to każego roku, jesień nadchodzi i jest to nieuchronne. Tak jest i tak już będzie, dlatego możemy starać się zachować w sobie wakacyjny optymizm i dobre samopoczucie, wspomagając się różnymi sposobami. Ostatnio przywoływałam cudowne wspomnienia z urlopu na Krecie, przeglądając zdjęcia i filmy.
Spędziłam we wschodniej części Krety, w bajkowym Agios Nikolaos, dwa genialne tygodnie. Teraz, gdyby nie zdjęcia, prawie nie odczuwam tamtego błogiego odpoczynku. Długie spacery, upalne słońce, złoty piasek, wieczorne przechadzanie się urokliwymi uliczkami w centrum tętniącym życiem i radością. Poza tym pyszne jedzenie, zimna frappe i słodkie drinki- chyba nigdy nie da się zapomnieć tak przyjemnych doznań.


W domu pozostało mi jeszcze kilka przywiezionych stamtąd smaków, ale za tamtejszą baklawą wciąż wzdycham. Ostatnio pojawiła się niesamowita okazja, abym mogła przywołać też smak drinka, który urzekł mnie swoją słodyczą w jednym z barów w Agios.
Dzięki zaproszeniu do akcji Create your own coctail w SkyFLY Bar Summer Edition, zorganizowanej w przepięknym Vienna House Andel’s Lodz, miałam niesamowitą okazję odtworzyć smak tego lata.
Program polegał na tym, że organizatorzy zaprosili blogerów do zabawy na portalu facebook, a po analizie zgłoszeń wybrali 4 osoby, które miały możliwość spróbowania czegoś nietypowego. Najciekawszy jest etap kreowania pomysłu i wdrażania go w życie. Dla ułatwienia otrzymaliśmy listę składników do wyboru. Najważniejszy był sam pomysł na cudowny napój – a jak wiemy sky is the limit!
Nie miałam wątpliwości, że będę próbowała przywołać smak drinka, w którym dominowały soczyste wiśnie. Z pomocą przemiłego Łukasza, mogę powiedzieć, że wyszło nawet lepiej, a grecki wieczór był do tego inspiracją. Wersja łódzka-Cherry Cherry Lady- to połączenie słodkiej wiśni, banana, ale dla przełamania także kwaskowatego soku z limonki.


Drink dzięki Łukaszowi został ozdobiony karambolą i pięknymi wisienkami ułożonymi w lodowej wanience :)


Smakuje wyśmienicie, a w tak pięknym otoczeniu i komfortowym klimacie, jaki gwarantuje skyFLY Bar, wrażenia są jeszcze lepsze.


skyFLY Bar to przestrzeń kreatywna, która od czerwca otwarta jest dla wszystkich łodzian. Wcześniej była to sala VIP z najlepszym widokiem na Łódź. Obecnie jest to cocktailbar, który gwarantuje doskonałe samopoczucie, relaks i spędzenie czasu w miejscu bardzo inspirującym. Porozmawiać, poczytać, posmakować czegoś pysznego lub po prostu stanąć i pomyśleć, patrząc na Łódź- możemy robić cokolwiek z dużą przyjemnością.

Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu i Was, jeśli jesteście z Łodzi lub akurat będziecie odwiedzać moje ukochane miasto, zapraszam do skosztowania. Przez tydzień, od 18 września, Cherry Cherry Lady mojego autorstwa będzie serwowany w cenie 21 PLN właśnie w Vienna House Andel’s Lodz. Zajrzyjcie też na FB, na stronę wydarzenia Create your own coctail :)


Dajcie znać jakie są Wasze ulubione drinki, koktajle. 

3 komentarze:

  1. Super sprawa :) Muszę się wybrać i spróbować tego drinka :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi pysznie :) szczególnie, że jestem fanką wiśni!

    OdpowiedzUsuń
  3. Całkiem fajna sprawa! Chciałabym odwiedzić kiedyś Kretę :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger