Gellack UV PRO- lakiery hybrydowe z evonails.pl

Długo nie chciałam zaczynać robienia paznokci lakierami hybrydowymi. Bardzo lubię zmieniać kolor, co robiłam nawet raz na dwa dni. Można powiedzieć, że kolor zmieniałam wraz z kolorem szminki lub butów :). Życie robi swoje, bo z czasem zabrakło nawet czasu na to. Spróbowałam, a wygoda oraz trwałość hybryd przekonały mnie do tego, aby jednak dołączyć do fanek. Ostatnio rozpoczęłam swoją przygodę z nieznaną mi dotąd marką Gellack, dlatego chciałabym dziś krótko Wam je przedstawić, będąc jednocześnie ciekawa czy znacie markę.


Gellack oferuje dość dużą gamę kolorystyczną od neonów, ostrzejszych barw aż po stonowane, neutralne czy klasyki. Ja na początek będę pokazywała Wam poniższe odcienie:


Lakiery Gellack wyróżnia na pewno rozmiar- buteleczki mieszczą 10 ml produktu. Sam wygląd opakowania bardzo mi się podoba. Czarne, z wygodnym uchwytem wyglądają profesjonalnie i estetycznie. Na górze uchwytu mamy naklejkę z kolorem i numerkiem. Kolorem naklejki lepiej się jednak nie sugerować, ponieważ jest znacząco inna niż kolor lakieru.


Testując je chciałabym zwrócić uwagę nie tylko na kolory, ale przede wszystkim trwałość, odporność na uszkodzenia i to czy zachodzą jakieś zmiany od momentu nałożenia. Jestem ciekawa czy będą blaknąć, matowieć czy może faktycznie pozostaną nienaruszone.

Lakiery Gellack kosztują 29,99 zł. Porównując je do innych marek lakierów hybrydowych, cena bardzo korzystna, ponieważ jest to 10 ml, a nie 7 jak w wielu przypadkach. 

Wszystkie lakiery hybrydowe, ale także akcesoria do paznokci znajdziecie w ofercie sklepu Evonails

Dajcie znać czy używałyście w swoim manicure Gellack UV PRO.

6 komentarzy:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze i sugestie!
Zapraszamy ponownie i zachęcamy do obserwowania :)

Copyright © 2016 Good to try! , Blogger